Pozdrav prijatelji, potrebna mi je pomoc, posto u celoj zapadnoj srbiji nema ni jedan pismen majstor za plovila
Imam problem sa z nogom, desava se to da nekada jednostavno nece da reaguje, jedan prijatelj koji se malo razume rekao mi je da automat pravi problem. Cuknuo sam ga malo i on je proradio ali posle nekog vremena opet je stao.
Da li je neko imao slican problem, jel se popravlja automat, menja i gde mogu naci nov da kupim?
I jos jedno pitanje vezano za sonar, desava mi se to da kada polako plovim pokazuje mi normalnu dubinu a kada malo izglisiram on poblesavi i pokaze da je 2-3 metra gde je 50 metara. Da li onaj senzor koji stoji na zadnjem delu camca treba da bude fiksiran ili treba da bude pokretan da moze da se pomera???
Unapred hvala, ne znam gde bi se drugo obratio, nov sam u svetu nautike a u nasem kraju niko pismen nazalost!