Pozdrav, polagao bih za B dozvolu, nemam nikakvog iskustva, koliko traže i gde bih mogao samostalno da pročitam zakon, signalizaciju i ostalo što bi mogli da me pitaju?
Najviše bih polagao radi jetski-a, takodje me zanima da li se sada u inostranim dozvolama nalazi i oznaka za upravljanje na kako unutrašnjim tako i morskim vodama? Hvala!