Pozz Kapetanijo! Treba mi savet iskusnih vukova!:)
Prvi put sredjujem brod(pajnik jedrilica).
Stoga nisam siguran kad je (A)brod speman za farbu i (B)koji je najbolji redosled.
A:
Kako da znam dokle treba da smirglam pre svega ovoga? do koje dubine da smirglam?
B: koji je pravi redosled:
1. prajmer? koliko puta preci, kolike su pauze izmedju dve ruke?
2. Anti algin? koliko puta preci, kolike su pauze izmedju dve ruke?
3. jos nesto?
Evo trenutnog stanja:
u prilogu, nadam se da sam okacio..
Hvala lepo!:)