Nažalost, i ovakve stvari se dešavaju bez obzira da li je u pitanju politika ili nešto drugo. Mnogi su iz političkih opredeljenja postali bahati znajući da ih niko neće privoditi, osuditi.... To jeste realnost danas. Šteta je da se ovako nešto uvuče u nautiku....sport uopšte. Nadamo se, svi, da će doći bolja vremena....jednog dana.
Ne bih voleo da mnogo polemišemo oko ovakvih situacija u političkom smislu ali sam uveren da je politika dovela do zamućenja svesti kod pojedinaca.